Dnes je Štvrtok, 22.8.2019, meniny má Tichomír, zajtra Filip
Užívateľ: Výhody registrácie Registrácia Prihlásenie
Pridať inzerát Pridať pracovnú ponuku Pridať podujatie Pridať firmu
Sme aj na Facebooku

Voľné miesto Ošetrovateľ ošípaných

Pracovná pozícia Ošetrovateľ ošípaných v Bánovciach nad Bebravou

Firma: Polnovakia Agrar, s.r.o.

Počet voľných pracovných miest: 1

Miesto výkonu práce
Bánovce nad Bebravou
okres Bánovce nad Bebravou
Rybany 0
95636
Kontaktná osoba
Mgr. Miroslav Molnar
Personálny manažér
tel.: +421907855018
miroslavmolnar@proovo.sk
Dátum nástupu
1. 2. 2015
Dátum pridania ponuky
12. 1. 2015
Dátum poslednej aktualizácie
13. 1. 2015
Pracovný a mimopracovný pomer: -
pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: -
Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná hrubá mzda
dohodou
Textilná a odevná výroba
Informácie o sprostredkovaní: -
Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
pohovor

Náplň práce

Hlavnou náplňou práce je ošetrovanie novonarodených ošípaných, ošetrovanie prasníc na pôrodni, výkrm ošípaných a upratovanie priestorov.

Ponúkané výhody

• bonusový systém,

• príspevok na dôchodok.

Vhodné pre

absolventa

Náplň práce

Pracovné podmienky

Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Požadované zručnosti a schopnosti

Ďalšie požiadavky:
prax je výhodou.

Údaje zamestnávateľa

Obchodné meno: Polnovakia Agrar, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35822503
Internetová adresa: www.polnovakia-agrar.sk
Telefón: +421907855018
Charakteristika:
Polnovakia Agrar, s.r.o. sa zameriava na výrobu kvalitných poľnohospodárskych produktov. Spoločnosť bola založená
v roku 2003 a dnes sa skladá z niekoľkých fariem, ktoré sa špecializujú na chov ošípaných, produkciu vajec, obilnín
a výrobu krmív.

Zameriavame sa najmä na chov ošípaných. S produkciou
150 000 jatočných ošípaných za rok sme jedným z najväčších výrobcov na slovenskom trhu. Ročne vyprodukujeme takmer
50 miliónov vajec a v rámci rastlinnej výroby obrábame 6 000 hektárov pôdy.
Adresa:
Ružinovská 42
82101 Bratislava-Ružinov
Slovensko

zdroj: upsvar.sk

Trh práce Pridať ponuku

Ďalšie mestá

Vyberte:

Počasie dnes

Teraz 9°C
Denná teplota °C
Nočná teplota °C

© 2014 Copyright by Bánovce.ideň.sk. Všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Ochrana súkromia | Mapa stránok